به روز رسانی بزرگ تلگرام کامیپوتر

به روز رسانی بزرگ تلگرام کامیپوتر ,مدت ها بود که تلگرام نسخه کامپیوتر را آپدیت نکرده بود که شب ۲۲ دی ۹۵ آپدیتی را منتشر کرده که در آن تلگرام کامپیوتر به صورت کامل تغییر می کند و امکانات و زیبایی خاصی را برای کاربران فراهم می کند قبلا از هر چیزی پیشنها میکنم حتما […]

نوشته به روز رسانی بزرگ تلگرام کامیپوتر اولین بار در موبایل روز | دانلود نرم افزار اندروید دانلود بازی اندروید دانلود آهنگ پدیدار شد.

به روز رسانی بزرگ تلگرام کامیپوتر ,مدت ها بود که تلگرام نسخه کامپیوتر را آپدیت نکرده بود که شب 22 دی 95 آپدیتی را منتشر کرده که در آن تلگرام کامپیوتر به صورت کامل تغییر می کند و امکانات و زیبایی خاصی را برای کاربران فراهم می کند قبلا از هر چیزی پیشنها میکنم حتما آخرین نسخه تلگرام کامیپوتر را از لینک زیر دانلود کنید و نصب نمایید .

دانلود مسنجر تلگرام برای کامپیوتر Telegram Desktop

تغییرات را در زیر به صورت تصویری براتون مشخص کردیم که اگر با نصب قبل مقایسه کنید خواهید دید چقدر فرق کرده و متفاوت شده است

به روز رسانی بزرگ تلگرام کامیپوترصفحه ورود به صورت کلی تغییر کرده است

به روز رسانی بزرگ تلگرام کامیپوتر

در صفحه چت ها مشاهده می کنید دیگر اصلا شباهتی به نسخه های قبلی ندارد و بسیار زیبا شده به علاوه انیمیشن های زیبا و بسیار دلنشینی هم در این نسخه به کار رفته که کار با آن را دلنشین تر می کند . در این نسخه پشتیبانی ازب تم نیز اضافه شده است .

تم آبی برای تلگرام کامپیوتر :

به روز رسانی بزرگ تلگرام کامیپوتر

تم سیاه برای مسنجر تلگرام کامپیوتر :

برای دانلود تم ها باید به کانال http://t.me/TelegramThemes مراجعه کنید .

آموزش نصب تم در کامپیوتر تلگرام : برای نصب تم ها ابتدا تم مورد نظر را از کامال مربوطه دانلود کنید سپس تم را به صورت یک فایل در یک گروه یا چت ارسال کنید وقتی به صورت کامل ارسال شد روی آن کلیک کرده و سپس بر روی Apply کلیک نمایید .

دیگر بخش ها که در آخرین نسخه تلگرام کامپیوتر دچار تغییر شدن :

به روز رسانی بزرگ تلگرام کامیپوتر مواردی مانند پین کردن گفتگو یا کانال در تلگرام و دیگر امکانات نیز که به تلگرام موبایل اضافه شده بودند در این به روزرسانی به تلگرام کامپیوتر اضافه شده اند .

نوشته به روز رسانی بزرگ تلگرام کامیپوتر اولین بار در موبایل روز | دانلود نرم افزار اندروید دانلود بازی اندروید دانلود آهنگ پدیدار شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.